Zdrowe płatki

Zdrowe płatki

Jesteśmy jednym z czołowych krajowych wytwórców zdrowych oraz ekologicznych artykułów, które wyrabiane są z zachowaniem najlepszej klasy oraz na podstawie surowców w 100% ekologicznych. Wskutek tego nie musimy używać żadnych konserwantów, wzmacniaczy smaku, zapachu ani barwników. Zapewnia to specjalny bieg produkcji, w którym wytwarzana przez nas śruta nie traci bogactwa witamin oraz mikroelementów.

Kluczową misją firmy jest produkowanie takiej żywności, tak aby spełniała ona wymogi stawiane z rana przez organizm żywy. Śniadanie musi istnieć pełnowartościowe, zawierać odpowiednie zawartość odżywcze, istnieć sycące a także zapewnić na jak mucha w smole energię. I również takie właśnie są nasze produkty, a między nich: Płatki kukurydziane, Płatki Crocole ( z myślą o o pociechach), Płatki Misiole (również dla dzieci), Płatki Sportina, Musli i Pieczywo chrupkie

Nasza przedsiębiorstwo zajmuje się również wytwarzaniem artykułów ekologicznych, spełniających wszelkie wymogi, które posiadają konieczny certyfikat IFS. Między nich wyszukać można multum rodzajów płatków kukurydzianych, np. fit z truskawkami.

Miłośnicy artykułów pełnoziarnistych również znajdą cokolwiek dla siebie, a mianowicie Bran flakes| Bran sticks

U nas możesz zakupić Bread Chips, które wypiekane są bez dodatku tłuszczu. A o ile zechcesz – wyprodukujemy płatki śniadaniowe na zamówienie.

Posiadamy wykwalifikowanych specjalistów z doświadczeniem w obszarze Private labels a także odpowiednie zaplecze produkcyjne. Od nas możesz tym samym zdobyć pomoc w zakresie opracowania receptury żywności śniadaniowej, doboru opakowania a także samej jej produkcji. Nasze produkty dostępne są szczegółowo, hurtowo a także w kanale nowoczesnym. Na co dzień staramy się dopełniać wymagania naszych klientów.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 15 (ostatnio: 18.01.2018 06:08:55)
  • yahoo: 2 (ostatnio: 20.11.2016 11:24:10)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz