Zaprawa termoizolacyjna

Zaprawa termoizolacyjna

Przedsiębiorstwo ETG para się produkcją ciepłego tynku termoizolacyjnego, cienkowarstwowego do gazobetonu, zabytków czy renowacji budynków. W obecnych czasach energooszczędność stała się kwestią pod dostatkiem istotną. Producentom zależy na uzyskaniu jak najbardziej opłacalnych efektów przy produkcji różnego typu tynków.

Cienkowarstwowy tynk do gazobetonu posiada świetne właściwości termoizolacyjne. Zaprojektowany jest do tynkowania fasad, ścian wewnętrznych, skosów, balkonów, pomieszczeń piwnicznych. Nie wymaga on zbrojenia. Najbardziej opłacalna warstwa musi wynosić mniej więcej 5-7 mm. Łatwo tworzy dekoracyjną warstwę rodzaju baranek. Znakomicie spełnia swoją rolę tworząc izolację cieplną i akustyczną. Świetnie chroni naprzeciw wilgoci. Gładź do gazobetonu to bezpieczna i linia w użyciu zaprawa. Zapakowany jest w sposób ułatwiający transport. Są materiałami niepalnymi i zwiększają o 40% ciepło w środku pomieszczeń.

Gładź renowacyjny bezbłędnie nadaje się do odnowy i zabezpieczania budynków mających znaczenie historyczne. Pozwala uchować oryginalną strukturę budynków i ich naturalny wygląd. Zapewnia ochronę przed negatywnym działaniem warunków atmosferycznych i sprawdza się praktycznie w każdym przypadku. Wysoka klasa zaprawy gwarantuje realizacja pożądanych efektów.

Wszystkie towary sprzedawane przez firmę ETG są ekologiczne. W większości składają się ze związków organicznych co sprawia, że są bezpieczne w użyciu. Nie zawierają substancji toksycznych i rakotwórczych co pozwala na bezpieczne ich aplikacja również w środku budynków. Paroprzepuszczalność pozostawia suchą ścianę co zapobiega powstawaniu wilgoci i poza tym zabezpiecza ścianę.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 8 (ostatnio: 24.10.2017 22:44:58)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz