Zajęcia dla dzieci w Akademii Nauki w Olsztynie

Zajęcia dla dzieci w Akademii Nauki w Olsztynie

Słynne Mazury to nie tylko piękne panoramy i duże jeziora. To właśnie tam mieści się Akademia Nauki – miejsce, w którym Twoje dziecko może zostać geniuszem. Liczne kursy i zajęcia mają na celu postęp jakości przyswajania wiedzy ucznia. Nie jesteś przekonany? Sprawdź nas! Naszą propozycję adresujemy zarówno do przedszkolaków, jak i do osób dorosłych. Najmniejsze dzieci mają możliwość korzystania z zajęć usprawniających czytanie oraz pogłębiających zdolność zapamiętywania. Oferowane kursy Lego zostały specjalnie zaprojektowane przez producenta zabawek. Dzieci poznają fundamenty robotyki oraz programowania, tym samym pogłębiając swoje umiejętności programowe, matematyczne, oraz ręczne.

Jednak to nie koniec. W trakcie wakacji letnich tworzymy wyjątkowe kolonie. Oprócz motywu przewodniego obozów w ich trakcie poprzez zabawę dbamy o rozwój umysłowy Twojego dziecka. Rozwijamy skupienie, pamięć, a także poszerzamy jego hobby. Przerwa zimowa to również doskonała okazja do rozwoju dziecka. Organizowane półkolonie kształtują do pomysłowego spożytkowania czasu wolnego. Ponadto interesującą ofertą są urodziny dla dzieci, gdzie łączy się wiedzę z zabawą, co gwarantuje niezapomniane chwile.

Dodatkowo zapraszamy pobliskie szkoły w mieście Olsztyn do zbiorowego działania.Ciekawe eksperymenty, nauka języków obcych, ekspercka kadra nauczycielska, a także nowe przyjaźnie oddziałują na uwolnienie pozytywnej energii i stosunku do nauki. Dodatkowo dzieci stają się pewne siebie i starają ufać w swoje siły. Nasza propozycja skierowana jest również do dorosłych. Tempo współczesnego życia narzuca nam potrzebę posiadania bardzo dobrej zdolności do zapamiętywania, dlatego uczymy najefektywniejszych sposobów zapamiętywania. Brakuje Ci czasu na czytanie książek? Skorzystaj z proponowanego szkolenia z zakresu szybkiego czytania. Ponadto oferujemy warsztaty dla rodziców. Mówimy, jak mogą okazywać wsparcie swoje dzieci w rozwoju i oszczędzić sobie niepotrzebnych nerwów. Akademia Nauki – warto wierzyć w siebie.


Ocena: 4/5 (2 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 9 (ostatnio: 19.05.2018 09:30:16)
  • yahoo: 3 (ostatnio: 10.03.2017 06:18:39)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz