Wypożyczalnie sprzętu medycznego

Wypożyczalnie sprzętu medycznego

Sklep medyczny W Łapczycy. Mamy produkty ortopedyczne takie jak: łóżko ortopedyczne manualne dla osób niepełnosprawnych w ośrodku. Łóżko to super dla osoby opiekującej się jak i dla chorego. Łóżko ortopedyczne jest sterowane pilotem.

Wypożyczalnia sprzętu medycznego. Realizujemy usługi wypożyczania m.in. łóżek medycznych, dla ludzi chorych. Łóżka sterowane są pilotem. Spełniają wymagania i potrzeby zarówno użytkowników jak i asystentów. W razie potrzeby transport we wskazane miasto plus złożenie. Ceny najkorzystniejsze w Polsce . W naszej propozycji znajdą Państwo także schodołazy świetnie radzące sobie ze schodami . Również oferujemy podnośniki pacjenta. A także wózki inwalidzkie, kule łokciowe, podpórki rehabilitacyjne. Prowadzimy usługi na terenie całego kraju, woj. łódzkiego,. woj. zachodniopomorskiego. Jeśli jesteś zainteresowany skontaktuj się pod wskazany telefon, a na pewno pomożemy Wam wybrać odpowiedni rodzaj sprzętu medycznego.

produkty ortopedyczne takie jak: łóżko ortopedyczne manualne dla osób niepełnosprawnych w ośrodku. Łóżko to świetne dla osoby opiekującej się jak i dla chorego. Łóżko ortopedyczne jest sterowane elektrycznie.

W naszej propozycji jest także schodołaz likwidacja barier dla osób chorych na wózku. Jest on przeznaczony do transportu po schodach osób dzieci, które poruszają się na wózkach inwalidzkich. Ponadto oferujemy wynajem windę dla osób niepełnosprawnych. Ułatwia podnoszenie, transport i opuszczanie pacjentów. Służy pomocą w toalecie i odciąża kręgosłup i plecy. W sklepie dostępna jest wypożyczalnia łóżka rehabilitacyjne.

Zakup sprzętu ortopedycznego – kluczowe informacje W sytuacji, gdy zycie zmusi nas do zainteresowania zakupu sprzętu ortopedycznego powinniśmy najpierw wykonać kluczowe rozpoznanie rynku, a więc zorientować się, które artykuły będziemy musieli nabyć, a zarówno, z jakimi kosztami będzie się to wiązało. Oczywiście nie wszystko wygląda na chłodną kalkulację, gdy z dnia na dzień okazuje się, że ktoś resztę życia spędzi na wózku. Kluczowe w tym momencie znaczenie ma wsparcie najbliższych, które mogą wszystko ułatwić i pomóc w załatwieniu podstawowych spraw. Olbrzymim ułatwieniem może okazać się zabezpieczenie środków na wózek, którym będziemy się na co dzień poruszać.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 13 (ostatnio: 18.02.2018 21:37:22)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 27.03.2017 12:38:55)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz