Transport zwłok – Apokalipsa

Transport zwłok - Apokalipsa

Przedsiębiorstwo Apokalipsa przez ponad 25 lat swojego istnienia, zebrała kolosalne doświadczenie w dziedzinie usług pogrzebowych. Dzięki temu podejmie się każdego, nawet najbardziej niełatwego zadania związanego z transportem zwłok. Rozumiemy, że jest to dla naszych klientów bardzo trudny czas, toteż nasza pomoc jest wszechstronna a także kompleksowa, tak aby maksymalnie ich odciążyć w zaistniałych okolicznościach.

Transport zwłok z zagranicy to specjalność firmy Apokalipsa. Nasi pracownicy, posługujący się poprawnie językiem francuskim, angielskim, włoskim, rosyjskim a także niemieckim, są do dyspozycji klienta siedem dni w tygodniu, przez całą dobę. Pomogą oni w załatwieniu wszystkich formalności zarówno na terenie naszego kraju, jak a także poza jego granicami, dlatego że działają prężnie w kilkunastu krajach na całym świecie. Sprowadzenie zwłok do Polski może być zrealizowane przy pomocy autokarawanów, i również drogą lotniczą a także morską. Posiadana przez przedsiębiorstwo Apokalipsa flota składa się tylko z najnowocześniejszych samochodów, przystosowanych do przewozu zmarłych. Wszystkie one są wyposażone w niezawodne agregaty chłodnicze.

Przedsiębiorstwo Apokalipsa szeroko współpracuje z towarzystwami ubezpieczeniowymi, także za granicą. Zlecenia na transport zwłok są przyjmowane od osób prywatnych, zakładów pogrzebowych, i również dowolnych instytucji a także organizacji.

Przedsiębiorstwo Apokalipsa gwarantuje swoim klientom spełnienie wszystkich wymogów sanitarnych a także prawnych obowiązujących przy transporcie zwłok z zagranicy. Dostosowuje ona usługi do zwyczajów religijnych różnych wyznań. Zakład pracy proponuje także trumny dostosowane do przepisów w każdym kraju, z którego sprowadzone mają być zwłoki.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 04.10.2018 02:10:10)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz