Tłumaczenia hiszpański Warszawa

Tłumaczenia hiszpański Warszawa

Posiadasz teksty w języku hiszpańskim i również potrzebujesz przetłumaczyć go na język polski lub odwrotnie ? Niewymownie się składa, jako że trafiłeś na nasze biuro tłumaczeń!

Wykonujemy tłumaczenia hiszpańskie dla osób prywatnych, firm i również różnego typu instytucji. Jaką ofertę ma nasze biuro tłumaczeń? Zacznijmy od tego, że bardzo często trudnimy się tłumaczeniem dokumentów urzędowych, które są związane ze szkolnictwem. W większości wypadków są to dyplomy, załączniki do dyplomów, zaświadczenia, świadectwa i również wszelkie dokumenty z zakresu uznawalności uzyskanego wykształcenia.

Mamy również zlecenia na tłumaczenia hiszpańskie dokumentów sądowych i również pozasądowych i również procesowych. Pożądane byłoby dodać , że nasze biuro tłumaczeń realizuje zlecenia na teksty z zakresu medycyny i również ochrony zdrowia i również dokumentację pracowniczą: zaświadczenia o zatrudnieniu i również różnego rodzaju certyfikaty.

Wykonujemy także tłumaczenia dokumentów związanych z administracją. Mogą to być dokumenty wydawane przez Urzędy Stanu Cywilnego w Polsce i również Hiszpanii i również krajach hispanojęzycznych, lecz również dokumenty urzędowe administracji państwowej w każdym zakresie kompetencji.

Prócz tego , wykonujemy tłumaczenia hiszpańskie różnych umów handlowych, pełnomocnictw czy zwykłej korespondencji prywatnej. Dla naszej firmy najważniejsze są dwie zasady: poufność i również zachowanie bezpieczeństwa przekazywanych danych obecnych w realizowanych zleceniach. Wybierając nasze biuro tłumaczeń możesz być niektóry , że Twoje zlecenie zostanie zrealizowane solidnie, prędko , zupełnie poufnie a Twoje dokumenty będą zupełnie bezpieczne!


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 15.08.2018 22:57:22)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz