Terapia Związków

Terapia Związków

Zachęcamy do zapoznania się ze stroną o psychologii i terapii związków i małżeństw. Zmianom społeczno-ekonomicznym i formułowaniem nowych struktur i form związków partnerskich oraz przeformułowaniu modelu rodziny coraz więcej uwagi skierowane jest na procesy, które wpływają na bliskie relacje. Strona www.psychologiapar.pl jest jedną z wielu, które opisują – w takiej czy innej postaci – zagadnienia związane ze związkami. Odpowiada tym samym na rosnące zainteresowanie tematem relacji międzyludzkich, szczególnie o tym najbliższym charakterze.

Jest jednak wyjątkowa nie tylko dzięki swojej merytorycznej zawartości – wpisy tworzone są przez zawodowych psychoterapeutów i dotyczą wielu dziedzin, które są źródłem radości lub trudności życia w związku czy małżeństwie, jak komunikacja, czy role, jakie partnerzy w relacji obejmują – serwis został zauważony również dzięki swojej oryginalnej formie. O Psychologii Par pisze między innymi ten serwis. Strona używa nowoczesnych technologii HTML5, CSS oraz SVG do prezentacji wpisów w responsywnym układzie wizualnym. Dzięki typografii @font-face i wektorowym ilustracjom jest niezależna od wielkości ekranu użytkownika – od urządzeń mobilnych do ekranów hi-res.

Dowiedz się więcej

To dobry momemnt, żeby poczytać wpisy na stronie szczególnie o „wspólnym przeżywaniu Świąt”, „samotności”, „różnicach płci”, i innych tematach widzianych z perspektywy psychologa i psychoterapeuty par. Strona umożliwia udział w dyskusji, która odbywa się również na facebooku. Odwiedzający stronę w większości dzielą się swoimi opiniami za pomocą fanpejdża, ale coraz więcej osób komentuje również poszczególne wpisy na stronie.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 16 (ostatnio: 22.09.2018 20:33:04)
  • yahoo: 17 (ostatnio: 03.08.2017 14:52:43)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz