Stroje na karnawał

Stroje na karnawał

Zabawy karnawałowe, na których wymagane są przebrania stają się coraz w wyższym stopniu popularne. Tradycyjne kreacje wieczorowe są wypierane przez z większym natężeniem zabawne formy spędzania karnawału. Firma Ekomod szyje specjalne stroje na mięsopusty dla dorosłych oraz na potrzeby teatralne.

Szycie przebrań odbywa się na dużą skalę. Profesjonalni krawcy zapewniają możliwość uszycia strojów dla grup teatralnych, wypożyczalni czy zespołów muzycznych. Stroje szyte są na miarę i na indywidualne zapotrzebowanie klienta. Firma bezbłędnie potrafi się porozumieć z klientem i dostosować ofertę do jego potrzeb. Stroje na karnawał dla dorosłych produkowane są z wysokiej jakości materiałów, co zapewnia dłuższe użytkowanie. Nie niszczą się zbyt szybko, stosunkowo łatwo można je zachować w czystości przez co mogą być długo eksploatowane.

Firma specjalizuje się również w szyciu strojów szlacheckich świetnie odwzorowując każdy nawet najdrobniejszy szczegół. Profesjonalne podejście do pracy zapewnia spektakularne efekty. Wszelkie dodatki do strojów szyte są rozdzielnie. Ekomod przypuszczalnie pochwalić się również uszyciem strojów na popis dla znanego zespołu „Queens”, którego członkowie wystąpili w nich w programie Kuby Wojewódzkiego.

Propozycja firmy zawiera również realizację projektów dofinansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego dla przedszkoli, szkół, teatrów, firm reklamowych oraz na specjalne zamówienie klientów indywidualnych. W sprzedaży dostępne są stroje zarówno dla dorosłych jak i dla przychówek. Posiadają gotowe stroje, jest także możliwość uszycia wybranego na miarę gatunku. Wszechstronność i doświadczenie gwarantuje terminowe realizowanie zadań.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 21 (ostatnio: 22.03.2019 02:05:15)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 01.09.2016 21:05:12)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz