Silniki prądu stałego

Silniki prądu stałego

Podstawą działalności Wamel.com.pl jest produkcja i również rozprowadzanie profesjonalnych silników komutatorowych prądu stałego i również zmiennego małej i również średniej mocy.

Przez bez liku lat naszej działalności zdobyliśmy bogatą wiedzę i również doświadczenie. Jesteśmy zespołem profesjonalnych ekspertów, stąd sprostamy oczekiwaniom wszystkich naszych klientów.

Wytwarzane przez nas silniki są produktami najwyższej klasy. Zapewniamy najniższe ceny na rynku oraz dogodne warunki współpracy. W naszej propozycji znajdziesz m.in. silniki o wzbudzeniu elektromagnetycznym, silniki z magnesami trwałymi, silniki serwomechanizmowe oraz silniki uniwersalne. O ile interesuje Cię generator prądu przemiennego, to świetnie trafiłeś. Na specjalne zamówienie produkujemy projekty i również prototypy silników i również prądnic (w tym prądnice prądu przemiennego) zgodnie z preferencjami klientów.

Nasze zakład pracy realizuje również usługi związane z serwisem, wyważaniem wirników, magnesowaniem magnesów trwałych, obróbki skrawaniem, projektowania maszyn elektrycznych na indywidualne zamówienie. Realizowane przez nas usługi są zupełnie profesjonalne i również na najlepszym poziomie. Dbamy o jak wspaniały poziom zadowolenia klientów, stąd udzielamy istotnych informacji na każdym etapie realizacji zamówienia indywidualnego.

Współpracujemy ze znanymi i również prestiżowymi markami, takimi jak np. Lenze, Hoffman, Posco oraz bez liku innych. O ile pragniesz skorzystać z naszych usług skontaktuj się z nami drogą telefoniczna lub mailową. Z przyjemnością odpowiemy na każde Twoje zapytanie oraz udzielimy Ci niezbędnych informacji.

Wybierając usługi i również artykuły Wamel decydujesz się na najlepszą jakość za przystępną cenę.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 9 (ostatnio: 06.07.2018 12:08:49)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 15.06.2017 06:33:27)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz