Ściany szklane Kraków

Ściany szklane Kraków

Nasza firma to rodzinny biznes z tradycją sięgającą aż 1956 r, kiedy to Piotr Dubiel otworzył swój pierwszy własny zakład w Rabce Zdroju. Po 30 latach jego syn Paweł Dubiel założył firmę DUBIELGLASS.

Naszym kluczowym produktem są drzwi szklane, które wytwarzamy z dbałością o szczegóły z wysokiej jakości surowców. Drzwi produkowane są ze szkła hartowanego przeważnie o grubości 8 innymi słowy 10 mm. Dzięki stosowaniu techniki sklejania dwóch tafli szkła folią laminacyjną możliwe jest wykonanie drzwi szklanych z fotografią umieszczoną w środku pośród szybami. Taka technologia wpływa na projektowanie produktów o nowoczesnych wzorach i również umożliwia personalizację zamówień.

Dostarczamy innowacyjne rozwiązania dla domów, biur a także na różnego gatunku powierzchnie użytkowe. Świadczymy usługi kompleksowe zaczynając od projektu, aż po montaż drzwi u klienta.

W propozycji posiadamy wysokiej jakości towary takie jak:

– balustrady ze szkła,

– schody szklane,

– witraże szklane,

– lustra zwykłe a także ozdobne,

– kabiny prysznicowe,

– panele naścienne,

– szyby do mebli a także drzwi,

– okucia.

Świadczymy również usługi w dziedzinie obróbki szkła tj.:

– komputerowe cięcie szkła,

– piaskowanie,

– szlifowanie

– emaliowanie

– wiercenie/klejenie,

– wykonujemy druk na szkle,

– hartowanie.

Na naszej stronie www dubielglass.pl umieściliśmy poza propozycją sprzedażową także przykładowe zdjęcia naszych realizacji. Na stronie firmowej dostępne są również nasze katalogi w wersji PDF, a dla wygody klientów umożliwiamy zamówienie katalogu papierowego poprzez skorzystanie z formularza „Zamów katalog”.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 7 (ostatnio: 15.01.2018 13:03:52)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 18.03.2017 12:05:46)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz