Rury pcv

Rury pcv

Historia firmy Europrofil sięga 2003 roku. Już od prawie 15 lat staramy się łączyć wykorzystanie tworzyw sztucznych wraz z ekologią. Wykonując swoje towary wykorzystujemy ścinki poprodukcyjne PVC-U, które poddajemy procesowi odzysku.

Jesteśmy największym w Polsce Północnej odbiorcą ścinków poprodukcyjnych tego rodzaju. Materiał poddany odzyskowi sprzedajemy również jako regranulat PVC wytwórcom parapetów, profili okiennych, grodzic oraz innych wyrobów stosujących ten materiał. Kupując nasze towary mogą mieć Państwo gwarancje, że są to wyroby wysokiej klasy a do tego mogą Państwo wraz z nami troszczyć się o środowisko.

Przemiał oraz regranulat pvc, który mamy w swojej ofercie jest pozyskiwany w procesie recyklingu, niemniej jednak jest to materiał wysokiej klasy. Przebieg technologiczny obejmuje jak też selekcje a także sortowanie ścinków (separacja innych materiałów od PVC) a także poddanie ich regranulacji. W toku materiał poddawany jest procesowi odgazowania a także usunięciu wszelkich zanieczyszczeń. W swojej ofercie mamy również listwy parapetowe transportowo-montażowe (profile pcv). Produkujemy modele odpowiadające wszystkim systemom okiennym dziś stosowanym w Polsce – Aluplast, Veka, Brügmann, Decco, Rehau, Rehau KBE, Schüco, Gealan, Trocal.

Listwa podokienna to wielokomorowy profil wyposażony w uszczelkę, który jest trwale połączony z oknem. Listwy tego rodzaju ułatwiają transport oraz montaż okien a także zapewniają bardzo dobrą termoregulację oraz niską przepustowość dźwiękową mieszkań oraz domów. Ich wdrożenie zwiększa także odporność na siłę statyczną co jest przydatne np. w przypadku włamania.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 6 (ostatnio: 30.10.2018 12:19:08)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz