Robert Guzik

Robert Guzik

Freestyle Football to żywiołowo rozwijająca się dyscyplina z pogranicza sportu i sztuki. W ostatnich latach niezwykle popularna stała się ona na Zachodzie Europy, jednak również w Polsce rośnie liczba nie tylko jej fanów, ale też czynnie uprawiających ją zawodników.

Robert Guzik to jeden z najbardziej cenionych polskich Football freestylowców. Jego wyjątkowe umiejętności zostały docenione nie tylko na polskim podwórku, ale też w istotnych imprezach międzynarodowych. Lata praktyki i doszlifowana piłkarska technika sprawiają, że wykonywane przez niego ewolucje i triki wzbudzają zachwyt sędziów i publiczności.

Pokazy Freestyle Football dzięki swojej niezaprzeczalnej widowiskowości już dawno zyskały popularność w dużo szerszym gronie, niż jedynie pośród pasjonatów tej dyscypliny. Oferta wykonania freestylowego show wzbogaci każdą imprezę okolicznościową, biznesową czy branżową.

Pokazy realizowane przez Roberta Guzika to gwarancja dobrej zabawy i zachwytu – dzięki swojej nieszablonowości stanowią one świetną alternatywę dla tradycyjnych występów muzycznych i podobnych wydarzeń kulturalnych. Wszechstronny zawodnik podczas występu zaprezentuje akrobacje i sztuczki w rozmaitych stylach – air, sd i upper.

Mało tegowśród propozycji dla zdecydowanych partnerów znajduje się również propozycja warsztatów. Chociaż profesja Football freestylowca nie jest łatwa dla początkującego sportowca, to nauka prostych – przede wszystkim – sztuczek będzie z całą pewnością przyjemna pod okiem tak doświadczonego fachowca.

Atutem Freestyle Footballu jest jego uniwersalność – niezależnie od charakteru imprezy, konferencji czy spotkania, jest jego osoba gwarancją dobrej zabawy i spektakularności.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 8 (ostatnio: 25.01.2018 07:26:31)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 08.02.2017 02:30:59)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz