Rekordowy rok firm pożyczkowych. Zarobiły miliony

Rekordowy rok firm pożyczkowych. Zarobiły miliony

W ubiegłym roku baza klientów instytucji finansowych, które w Polsce udzielają pożyczek pozabankowych przez Internet zwiększyła się o blisko 800 tys. osób. Właściciel firm pozabankowych zarobili krocie na klientach biorących pożyczki online. Dzięki temu część dużych firm pożyczkowych postanowiła obniżyć oprocentowanie pożyczek długoterminowych, co ma skutkować przyciągnięciem do nich jeszcze więcej grupy osób, bo każdy na rynku szuka możliwie najtańszej pożyczki.

Dzięki rozluźnieniu polityki kredytowej przez kilak dużych parabanków, udało się im pobić rekord i przyciągnąć do swoich ofert pożyczek pozabankowych rzeszę osób potrzebujących wsparcia finansowego. Wynik ten stanowi mocny start w kierunku osiągnięcia głównego, strategicznego celu na przyszły rok, którym jest podwojenie tempa pozyskiwania klientów zainteresowanych pożyczkami ratalnymi, gdyż jak zgodnie twierdzą eksperci od pożyczek pozabankowych, era pożyczek krótkoterminowych (chwilówek) już minęła. Dziś można zarobić na pożyczka pozabankowych długoterminowych.

Przyrost liczby klientów internetowych firm pożyczkowych ma bezpośrednie przełożenie na wysokość udzielanych pożyczek ratalnych. Jeszcze 3 lata temu, maksymalna kwota pożyczki na raty jaką można było otrzymać mając dobrą zdolność kredytową wynosiła 15 000 zł, dziś pożyczki pozabankowe na ray online get-money.pl udzielane się na kwoty sięgające 25 000 zł a nawet 50 000 zł i to często na oświadczenia o dochodach, czyli bez zaświadczeń.

Czeka nas rewolucja finansowa w Polsce. Banki muszą teraz konkurować, nie tylko między sobą ale również z dużymi instytucjami finansowymi, które widząc przyrost klientów zainteresowanych ich produktami pozabankowymi, są coraz bardziej skłonne upraszczać warunki i obniżać koszty pożyczek ratalnych. Głównym źródłem dochodów firm pozabankowych są odsetki od udzielnych pożyczek ratalnych.


Ocena: 4/5 (2 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 06.08.2019 09:15:12)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz