Rehabilitacja kujawsko-pomorskie – Uzdrowisko Wieniec-Zdrój

Rehabilitacja kujawsko-pomorskie - Uzdrowisko Wieniec-Zdrój

Czy chcesz w najbliższym czasie udać się gdzieś na ferie? Chcesz zarazem poprawić swoją kondycję a oprócz tego stan zdrowia? Czy chciałbyś zabrać swoich rodziców lub dziadków na wakacje, ale zależy Ci na tym, aby mieli zapewnioną opiekę a oprócz tego zabiegi lecznicze?

O ile tak to nienagannie trafiłeś, bo Wieniec-Zdrój to miejsce z fachową oraz wykwalifikowaną opieką medyczną, doskonałej jakości hotelem z żywnością a oprócz tego zabiegami bardzo wysokiej klasy. Nasz ośrodek zlokalizowany jest w otoczeniu pięknych lasów sosnowych, i również wód z zawartością selenu a oprócz tego borowiny, których właściwości lecznicze potwierdziło Ministerstwo Zdrowia. Jest to miejsce pełniące funkcję sanatorium, bo posiadamy w każdym roku bardzo wielu kuracjuszy z doskwierającymi problemami reumatologicznymi, kardiologicznymi, neurologicznymi a oprócz tego problemami kostnymi.

Personel wykonujący fachowe zabiegi medyczne posiada wszystkie kluczowe kwalifikacje z zakresu fizykoterapii czy kinezyterapii, i również posiadamy nowoczesne sprzęty umożliwiające wykonanie zabiegów tak, aby przyniosły jak najwięcej korzyści. Posiadamy także SPA, gdzie w sześciu gabinetach można skorzystać z usług takich jak hydromasaż, sauna, aromaterapia, masaż wibracyjny, i również masaż z nowoczesnym łóżkiem z koloterapią. Miejsce to pozwala zrelaksować a oprócz tego odprężyć się po aktywnym a oprócz tego intensywnym dniu. W naszym obiekcie posiadamy również miejsce takie jak sala weselna, gdzie organizowane są różne wydarzenia. Sala ta jest udekorowana z wyczuciem gustu a oprócz tego tak, aby spełnić wymagania w najwyższym stopniu wymagającym klientom. Istnieje prawdopodobieństwo wynajęcia jej na wesela, do czego patelnia zapraszamy a oprócz tego polecamy.

Wieniec- Zdrój to urocze miejsce na Kujawach, gdzie nie dość, że można poprawić kondycję swojego zdrowia, to nadto niesamowicie odpocząć przez otaczające okolice a oprócz tego krajobrazy. Miło zapraszamy do odwiedzenia tego miejsca, naturalnie pierwsza wizyta zachęci do wykonania kolejnych.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 6 (ostatnio: 11.01.2017 09:43:42)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 25.07.2016 22:15:09)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz