Przyjedź do miejscowości Sielpia Wielka, ciesz się Sielpią Wielką

Przyjedź do miejscowości Sielpia Wielka, ciesz się Sielpią Wielką

Podróżowanie to świetna rozrywka, wszyscy lubimy odkrywać oryginalne miejsca oraz nowe obszary. Nie wypada jednak rozbijać domowego budżetu na cudzoziemskie atrakcje, skoro w ojczyźnie jest jeszcze tak wiele cenności krajoznawczych do odkrycia oraz ładnych miejsc do zobaczenia – Sielpia Wielka to jedno z tych najbardziej szczególnych. To tutaj czekają niezapomniane wspomnienia oraz zachwycające momenty. Co więcej, to miejsce przyjacielskie dla każdego! Dla familii z dziećmi, dla grup bliskich, a nawet dla wielbicieli czworonogów, bo pieski są u nas również mile widziane.Ośrodek Bartek do jakiego serdecznie zapraszamy został tak położony, aby utworzyć optymalne warunki do poznawania tej miejscowości. Żaden turysta nie będzie się tutaj nudził, a swój raj na ziemi odnajdą tutaj wielbiciele ciekawa natury oraz Tobie, jacy tęsknią za kontaktem z fauną oraz florą. Wypoczynek, ulga, zapach lasu oraz poczucie swobody – każdy, kto tego szuka – w Sielpi Wielkiej to znajdzie!

Zabawa oraz relaks czekają na każdego. to tutaj można:

• przemierzać liczne szlaki turystyczne – pieszo czy też na rowerze• odwiedzić cudowne miejsca takie jak Jaskinia Raj w Chęcinach czy też Góra Świętej Katarzyny• wspinać się w parku liniowym• udać się na wędkowanie• odkrywać smaki w lokalnych restauracjach oraz kawiarniach• przetańczyć całą noc• uprawiać sporty wodne

Zapraszamy wobec tego do Sielpi Wielkiej oraz do naszego Ośrodka. Bartek – ponieważ tak się zwie, to pewne oraz nastrojowe miejsce. Dowolnie można zdecydować czy pragnie się spać w jednym z domków letniskowych czy w jednym z komfortowych pokoi. Mamy również nadzwyczajną imprezową wiatę oraz miejsce na ognisko – aby wieczory mijały jeszcze przytulniej. Radujże się Sielpią Wielką oraz przybądź do Bartka!


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 5 (ostatnio: 23.06.2018 06:05:47)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz