Przedszkole w Rzeszowie

Przedszkole w Rzeszowie

Centrum Edukacyjne Promar z siedzibą w Rzeszowie to szkoła z przeszło 25-letnim doświadczeniem w nauczaniu języków obcych. Propozycję kieruję do dzieci, młodzieży i dorosłych. W jej ramach działa nie tylko szkoła języków obcych, lecz także przedszkole anglojęzyczne i szkoła podstawowa z oddziałami dwujęzycznymi.

Szkoła językowa Promar oferuje naukę popularnych języków obcych tj. angielski, niemiecki a także hiszpański, lecz lecz również. Umożliwia także poznanie języka włoskiego, francuskiego, rosyjskiego, japońskiego i chińskiego. Zapewnia wysoką jakość merytoryczną, którą wszystkie kursy zawdzięczają przemyślanym programom nauczania. Kursanci osiągają zadowalające wyniki dzięki nauce z wykorzystaniem nowych technologii i najlepszych podręczników. PRowadzone są kursy na każdym poziomie zaawansowania i dla różnych grup wiekowych. Szkoła prowadzi zajęcia tak dla osób indywidualnych, jak i dla firm.

Przedszkole Anglojęzyczne Promar proponuje co niemiara więcej aniżeli tylko angielszczyzna dla dzieci. Stwarza maluchom perfekcyjne warunki do rozwoju potrzebnych w życiu umiejętności. Dzieci naturalnie przyswajają angielszczyzna na przestrzeni zabawy, nauki, w ciągu spacerów i spożywania posiłków. Przedszkole organizuje zajęcia adaptacyjne i dni otwarte.

W szkole podstawowej z oddziałami dwujęzycznymi najmłodsi od pierwszej klasy poznają dwa języki obce. Uczą się w 14-osobowych klasach i mają możliwość zdobyć międzynarodowe certyfikaty językowe. Do dyspozycji uczniów dostępna jest świetlica. Mogą brać udział w zajęciach dodatkowych. Na co dzień korzystają z przerwy rekreacyjnej poza domem.

Po więcej informacji Centrum Edukacyjne Promar zaprasza na stronę internetową.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 03.09.2019 10:39:42)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz