Porady dla biura rachunkowego

Porady dla biura rachunkowego

Dużo osób szuka odpowiedzi na pytanie – jak zareklamować swoje biuro? Z takim pytaniem zmagają się nowe biura jak i te starsze, które powinny być na ugruntowanej pozycji. Dla sporej ilości z tych osób najprostszym rozwiązaniem jest stworzenie witryny internetowej. Nie wiedzą że sama strona nie pomoże w rozwiązaniu ich problemu. Braki w wiedzy z obszaru sieci internetowej może ich dużo kosztować. Dlatego wraz z serwisem Biura Rachunkowe Elbląg stworzyliśmy poradnik, który pomoże wam przebrnąć przez tę kwestie.

Google AdWordsTo nic innego jak reklama w Google. Wielką zaletą tego programu jest to, że reklamy pokazują się pod konkretnymi frazami np. wykupujemy reklamę na słowo kluczowe biuro rachunkowe olsztyn. Teraz użytkownik, który w Googlu wpisze biura rachunkowe olsztyn zanim dostanie wyniki wyszukiwania może trafić na Twoją reklamę. AdWords pracuje na zasadzie dziennych budżetów. Zakładasz swój dzienny wydatek powiedzmy na 20 zł płacąc 1 zł za klik to przełoży się na 20 dodatkowych odsłon Twojej strony.

Kampania SEOKampania SEO to nic innego jak pospolite pozycjonowanie strony. Nadal zastanawiasz się co to? Jest to mechanizm, który ma prowadzić do tego, że Twoja strona będzie pierwszym wynikiem po wyszukaniu w wyszukiwarkę danego wyrażenia np. biuro rachunkowe olsztyn. Ceny takiej kampanii zależne są od kilku czynników takich jak: dobra optymalizacja strony, trudność fraz itd. Pozycjonowanie to działanie które wymaga czasu nie ma co tu liczyć na ekspresowe efekty.

Katalogi firmKatalogi firm to takie książki telefoniczne w internecie. Większość katalogów pozwala na darmowe wpisy do ich baz. Po zgłoszeniu firmy do katalogu będzie łatwiej ją znaleźć osobom zainteresowanym. Takie katalogi to dobra reklama dla przedsiębiorców o niewielkim budżecie reklamowym.

Kilka małych porad przesłała także Magdalena Kowalczyk z serwisu Biura Rachunkowe Elbląg.„Podstawą reklamy w sieci jest ustalenie budżetu. Przedsiębiorcy często myślą że działania w sieci są za darmo lub kosztują grosze. Nic bardziej mylnego. Dobrze przeprowadzona kampania reklamowa w internecie kosztuje sporo jednak wyniki jakie może przynieść są tego warte.”


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 11 (ostatnio: 21.03.2018 12:38:44)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz