Pojazdy elektryczne

Pojazdy elektryczne

Electrocar.pl sp. z o.o. to rzetelna, sprawdzona oraz godna zaufania firma, która od wielu lat zajmuje się pojazdami elektrycznymi. Jesteśmy jedynym w naszym kraju dystrybutorem amerykańskiej firmy Club Car, która cieszy się olbrzymią popularnością w wielu różnych krajach. W naszej szerokiej ofercie znajdą Państwo nie tylko znakomite pojazdy elektryczne, ale również najlepsze części zamienne, akumulatory oraz akcesoria do wszystkich pojazdów elektrycznych. Warto wspomnieć również i o tym, że od kilku lat nasza firma jest również reprezentantem marki Trojan Battery Company, czyli bardzo dużego pochodzącego z USA producenta trakcyjnych akumulatorów.

Dla nas bardzo istotnym priorytetem od lat jest satysfakcja oraz zadowolenie naszych klientów, dlatego także oferujemy najbardziej sprawdzone pojazdy elektryczne w naprawdę niskich cenach. Cały czas podążamy za wszystkimi nowinkami i trendami w motoryzacji, aby być w stanie zaspokoić coraz to większe wymagania naszych klientów. W pierwszej kolejności polecamy Państwu sprzedawane przez nas wysokiej jakości akumulatory trakcyjne – kwasowe oraz akumulatory AGM, które mogą pochwalić się bardzo dużym zastosowaniem i wieloma zadowolonymi klientami. Pełną ofertę wykonywanych przez nas usług oraz więcej informacji o naszej firmie znajdą Państwo zawsze na stronie electrocar.pl, do zapoznania się z którą bardzo gorąco zapraszamy.

Jako jedna z nielicznych firm w naszym kraju prowadzimy również wysokiej jakości serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny dla pojazdów marki Club Car. Korzystamy wyłącznie z oryginalnych części oraz zatrudniamy najbardziej doświadczonych mechaników, dzięki czemu jesteśmy w stanie podjąć się nawet najtrudniejszych i najbardziej wymagających napraw.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 6 (ostatnio: 26.01.2018 05:15:51)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz