Pielgrzymka do Portugalii

Pielgrzymka do Portugalii

Działamy na rynku jako prywatne biuro podróży, które od 1981 roku cały czas, z pasją oraz w sposób zupełnie kompetentny, para się organizowaniem wyjazdów takich jak integracyjne spotkania dla nauczycieli, pozaszkolne rady pedagogiczne, wycieczki szkolne, a głównie niezapomniane dla ducha wyprawy do miejsc kultu świętego.

W naszej bogatej propozycji znajduje się pielgrzymka do Ziemi Świętej, podróż do krain tak ciekawych oraz zabytkowych jak Gruzja, Armenia, Włochy, Chiny, Grecja, Francja, Korsyka, Malta, Meksyk a także Portugalia. Ciągle powiększamy naszą ofertę wyjazdów. Jesteśmy stuprocentowym gwarantem ciekawie oraz bez szwanku spędzonego czasu. Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz zajmujące trasy pielgrzymkowe. Przygotowujemy chętnie kolejne katalogi, które można nabyć z prowadzonej przez nas strony internetowej, oraz w dalszym ciągu otwieramy się na najróżniejsze możliwości. Hermes Travel daje możność wynajęcia busów a także autokarów o różnorodnym standardzie, wyposażeniu oraz koszcie. Każda tego rodzaju ofert jest obliczana indywidualnie. W rekomendowanym przez biuro taborze znajdują się składy 18-osobowe, 20-osobowe oraz 26-osobowe, dotyczący busy, ale także 30-osobowe, 35-osobowe, 49-osobowe, 57-osobowe, 59-osobowe oraz 67-osobowe pojazdy autobusowe. Cechujemy się nowoczesnością: używamy elektronicznego obiegu dokumentów. Jesteśmy także przyjaźni środowisku: segregujemy nieczystości, zbieramy makulaturę oraz plastikowe nakrętki, niszczymy elektrośmieci.

Prowadzimy szereg audycji, w których zapoznajemy słuchaczy z historią, jak również kulturą krajów znajdujących się na wycieczkowej liście. Gwarantujemy pełną satysfakcję oraz wyjątkowych wrażeniach każdego, kto zdecyduje się wybrać z nami na wycieczkę.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 08.09.2018 09:36:09)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz