Pakowanie Warszawa : www.pol-art.pl

Pakowanie Warszawa : www.pol-art.pl

Przedsiębiorstwo Pol-art jest to firma z siedzibą w Warszawie, która działa na rynku w tej chwili od 15 lat. Trudni się głównie pakowaniem, konfekcjonowaniem oraz transportem na terenie kraju a oprócz tego za granicą. Ugruntowana pozycja na rynku i wieloletnie doświadczenie zapewniają rzetelne oraz terminowe realizacje zadań.

Pol-art proponuje swe usługi w dziedzinie wysyłek krajowych oraz zagranicznych wszelkiego rodzaju produktów, obsługę konkursów, korespondencji masowej, transport oraz wysyłkę dzieł sztuki, konfekcjonowanie, foliowanie, pakowanie oraz przepakowywanie, i insertowanie. Spełniają także indywidualne potrzeby oraz życzenia klientów.

W trosce o najlepszą jakość wykonywanych usług oraz zadowolenie klienta wykonają dla Państwa usługi związane z foliowaniem w folię zwykłą wszelkich materiałów promocyjnych oraz reklamowych, książek, czasopism, gadżetów czy broszur. Notabene celu używany jest specjalistyczny sprzęt a całokształt procesu przebiega z zachowaniem surowych norm. Foliowanie zabezpiecza produkt przed niepożądanym działaniem wilgoci oraz promieniowania UV a oprócz tego przed uszkodzeniami czy zarysowaniami, które mogą powstać na przestrzeni transportu.

Kolejną wartą uwagi metodą jest foliowanie termokurczliwe dzięki czemu można na amen spinać w jedność pakiet nawet kilkanaście materiałów. Folia bezbłędnie przylega do produktów co ułatwia ich segregowanie oraz transport. W tej wybieg w większości wypadków zabezpiecza się książki, magazyny czy kosmetyki.

Całość usług realizowanych przez firmę Pol-art nie jest kosztowna a dodatkowym atutem jest chwila realizacji zleceń. Wszelkie niezbędne informacje znajdziecie Państwo na stronie internetowej pol-art.pl czyli pod numerami telefonów zamieszczonymi na stronie www

Biuro Pol-art zlokalizowana jest w Warszawie na ul. Czerniowieckiej 3


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 14.06.2017 06:54:41)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz