Obróbka skrawaniem Wrocław

Obróbka skrawaniem Wrocław

Przedsiębiorstwo Metalimpex od ponad trzydziestu lat ciągle istnieje na polskim rynku, co dało jej możliwość stać się liderem w branży usług z zakresu ślusarstwa, obróbki metali oraz spawania. Flagowym punktem naszego przedsiębiorstwa jest z początkiem obróbka stali nierdzewnej, w której to przodujemy między polskich firm. Wieloletnie doświadczenie i również ambitne postawa do pracy sprawia, że nasze usługi za każdym razem wykonywane są stricte oraz w pełni profesjonalnie. W naszej firmie stawiamy z początkiem na jakość i również terminowość, żeby w najwyższym stopniu przekuć w czyn wymagania naszych klientów.

Przez długie lata naszej działalności daliśmy radę stworzyć rozbudowane, doskonałej jakości baza sprzętowe umożliwiające podjęcie różnorakich, nawet najtrudniejszych zleceń. W naszym zakładzie posiadamy w szczególności centra obróbcze, szlifierki do wałów, otworów czy płaszczyzn, tokarki uniwersalne tudzież automaty tokarskie CNC. Co więcej, współpracujemy z kilkoma uznanymi firmami na terenie całej Polski, żeby zagwarantować naszym klientom możliwie najwyższą jakość świadczonych usług.

Propozycja naszej firmy skierowana jest zarówno do klienta indywidualnego, jak i również biznesowego. Sporą proporcja bazy współpracujących z nami klientów stanowią przedstawiciele gospodarstw rolnych, dla których mamy przygotowany bardzo bogaty asortyment usług (zajmujemy się miedzy innymi produkcją pomp zasilających do ciągników). Do tego, specjalizujemy się także w produkcji części i również układów hamulcowych do samochodów, złączy hydraulicznych, elementów i również podzespołów do produkcji urządzeń w przemyśle spożywczym, jak również komponentów i również maszyn robionych na zamówienie.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 9 (ostatnio: 17.02.2018 13:07:03)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz