Obróbka cnc Śląsk

Obróbka cnc Śląsk

Jakościowe panele dekoracyjne, ścianki ażurowe, maskownice na grzejniki, to wszystko od 4design. Nasza spółka proponuje również panele, których design kierowany jest również dla najmłodszych klientów. Literki, dzięki którym można stworzyć napisy, oraz klocki. Oba warianty paneli w 3D, które lecz i wyglądają kreatywnie, ale są też kochane przez najmłodszych.

Nasza spółka ceni sobie elastyczność usług. Pomimo gotowych projektów, jak i również artykułów w sklepie, nie mamy problemów ze stworzeniem zamówienia na podstawie spersonalizowanego projektu paneli MDF 3d, frontów meblowych MDF oraz ścianek ażurowych MDF. Wytwarzamy je na wyspecjalizowanych doskonałej klasy ploterach CNC, po czym dostarczamy je do klienta, powiem więcej montujemy.

Przedsiębiorstwo 4design może poszczycić się mianem najtańszych artykułów na rynku. Nie oznacza to owszem, że nasze towary są gorszej jakości. Włości cena na równości z dobrą jakością, a to wszystko możliwe za sprawą tego, że nasza przedsiębiorstwo jest firmą rodzinną.

Pośród paneli dekoracyjnych mamy w eleganckim stylu panele ścienne 3D, oraz nowoczesne ażurowe panele dekoracyjne, które można powiesić na ścianie bądź zamontowania na suficie wraz z opcją podświetlenia LED. Ścianki ażurowe stworzone z paneli dekoracyjnych projektujemy w oparciu wymiarów i również wzorów wybieranych przez klienta.

Nasza spółka prowadzi również dowóz własnym transportem na terenie Śląska i również Małopolski do miast tj.:

Mysłowice, Sosnowiec, Tychy, Imielin, Zabrze, Tarnowskie Góry, Chorzów, Mikołów, Kraków, Chrzanów, Jaworzno.

Zaiste nie oznacza to, że nie nasze towary nie trafiają do innych regionów Polski. Rozszerzyliśmy działalność na cały kraj z pomocą cenionej firmy kurierskiej.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 1 (ostatnio: 22.08.2019 05:40:03)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz