Nie masz pomysłu na urodziny dla swojego dziecka?

Nie masz pomysłu na urodziny dla swojego dziecka?

Przyjęcie urodzinowe dla dzieci to wyzwanie przed którym stają wszyscy rodzice . Wielu z nich wybiera opcje imprezy przygotowanej przez firmy zajmujące się taka branżą . To bardzo fajne rozwiązanie ale też i kosztowe . Przygotowanie urodzin w domu wcale nie musi być trudne a już na pewno będzie nie droższe niż zatrudnienie firmy. Wystarczy niewielka ilość kreatywnoś ci i odpowiedni impuls który postaram się wam zademonstrować . Do boju rodzice!

Przygotowanie imprezki urodzinowej należy zacząć od wyboru gości. Jeżeli dziecko chce zaprosić kolegów to powstrzymaj się i spróbuj nie zapraszać dużej ilości rodziny. Maluchy czują się komfortowo w otoczeniu ludzi których znają. Mieszanie imprezki dla dzieci ze spotkaniem rodzinnym nie wyjdzie nikomu na dobre.

Po selekcji gości nadszedł czas na zaproszenia. Na zaproszeniu powinny znaleźć się takie dane jak: adres, godzina rozpoczęcia imprez oraz jej zakończenia. Fajnym dodatkiem jest dodanie planu imprezy. Zaproszenia możesz zakupić gotowe lub przygotować je własnoręcznie razem ze swoim dzieckiem.

Jedzenie i napoje. Najczęstszy problem organizatora urodzin. Przed ułożeniem menu przedzwoń do rodziców dzieci które potwierdziły swoje przybycie i wypytaj o przeciwwskazania żywieniowe. Jeżeli takie nie występują to masz odpowiednie pole do popisu. Tylko co podać dzieciakom? Idealnym pomysłem jest stworzenie małych kolorowych kanapek które dziecko będzie stanie zjeść w przerwie między zabawami. Jako danie główne możesz przygotować pizze. Każde dziecko lubi pizze. Nie rób jej robić sama. Przygotuj ciasto a resztę zostaw dzieciakom. Niech same ugotują sobie swoje dnie. Twoim obowiązkiem będzie tylko wstawienie oryginalnych pizz do piekarnika. W ten sposób złączysz świetną zabawę z czymś bardzo pożytecznym. Dzieciaczki na sto procent będą zachwycone.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 7 (ostatnio: 19.06.2017 21:11:12)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 03.09.2016 00:56:50)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz