Nawozy dolistne na rzepak

Nawozy dolistne na rzepak

Zakład pracy AGREKO to działający nieprzerwanie od 2000 roku kluczowy i rzetelny producent nawozów dla rolnictwa. Nasi pracownicy od wielu już lat swoją ogromną wiedzą i doświadczeniem w branży służą współpracującym z firmom rolnikom.

AGREKO produkuje różne rodzaje wysokogatunkowych nawozów takich jak m.in. nawozy dolistne Grinlist, nawóz donasienny Dynavit, nawóz granulowany ekumeniczny Trasvit, i co niemiara innych równie popularnych.

Nawozy naszej produkcji prowadzą do poprawienia plonowania i podniesienia jego jakości. Oprócz tego podwyższają odporność roślin na wszelkiego rodzaju choroby pochodzące od grzybów, a naraz znacznie ograniczają wpływ suszy na wielkość zbiorów. Nasze nawozy są również nadzwyczajnie uniwersalne, co nadzwyczajnie ułatwia ich zastosowanie w polu, a w efekcie obniża całościową cenę nawożenia.

Nawozy z serii Grinlist, to artykuły mikroelementowe, które przeznaczone są przede wszystkim do dolistnego dokarmiania różnych gatunków roślin hodowlanych. Zestawy poszczególnych mikroelementów w naszych nawozach są bardzo starannie dobrane przez doświadczonych ekspertów zgodnie z potrzebami konkretnej uprawy. Nawozy dolistne naszej produkcji nie zawierają innych makroskładników aniżeli niezbędne do prawidłowego wzrostu rośliny, magnez a oprócz tego siarka, co znacznie wpływa na poprawę jakości zebranych plonów. Zakład pracy AGREKO stawia przede wszystkim na uniwersalność wszystkich produkowanych nawozów. W przypadku niecałkowitego zużycia danego zestawu nawozów do jednej uprawy, w bardzo prosty droga towar ten można zmodyfikować można w prosty droga zmodyfikować i w następstwie tego zastosować do nawożenia innej rośliny.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 6 (ostatnio: 02.10.2017 03:16:42)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 09.10.2016 12:20:53)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz