Naprawa naczep

Naprawa naczep

Poszukujesz firmy wykonującej zabudowy ciężarowe? Po mistrzowsku zdajesz sobie sprawę z tego jak ciężko jest trafić na sprawdzonego, uczciwego a także rzetelnego fachowca? Zupełnie nie wiesz komu mógłbyś zaufać a także powierzyć to zadanie? O ile tak koniecznie powinieneś zaznajomić się z propozycją naszej firmy!

Zakład pracy Tramp działa na rynku od wielu lat a także dzięki naszemu doświadczeniu, a oprócz tego kadrze wykwalifikowanych pracowników osiągnęliśmy ugruntowaną pozycję na rynku produkcji nadwozi samochodów ciężarowych, stając się firmą cenioną a także kojarzoną z starannie wykonaną pracą.

W naszej propozycji znajdą Państwo zabudowy: skrzyniowe, plandeki, kontenery, izotermy, chłodnie a także lodownie, przyczepy, zabudowy specjalne. Wykonujemy także naprawy powypadkowe, oferujmy windy a także żurawie, a oprócz tego biegły serwis.

Po mistrzowsku zdajemy sobie sprawę z tego jak grunt jest zadowolenie naszych klientów więc do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dbając o każdy, nawet najdrobniejszy detal, bacząc, iżby wszystko było wykonane zgodnie z wymogami konstrukcyjnymi wytwórców samochodów ciężarowych.

W celu zapewnianienia dobrej jakości naszych usług współpracujemy z partnerami gwarantującymi niezawodność w interesach. Do grona naszych klientów należą dealerzy samochodów ciężarowych uznanych w świecie firm samochodowych, a oprócz tego bezpośredni użytkownicy pojazdów wielu firm spedycyjnych, produkcyjnych, handlowych a także usługowych. Dbamy, żeby nasi pracownicy byli odpowiednio zorientowani na aktualne nowości a także oczekiwania stawiane przez rynek więc zostali oni przeszkoleni w firmach belgijskich, czeskich, duńskich, holenderskich, niemieckich, francuskich a także włoskich.

Jeżeli, dlatego poszukują Państwo firmy oferującej zabudowy ciężarowe powinno się skontaktować się z nami! Zaufało nam obecnie wielu klientów a także każdy z nich wystawia nam jedynie pozytywne referencję! Dołącz do nich również a także Ty, a przekonasz się, że współpraca z nami to prawdziwa przyjemność!


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 8 (ostatnio: 29.07.2017 12:30:21)
  • yahoo: 2 (ostatnio: 14.04.2017 19:02:06)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz