Montaż maszyn i urządzeń

Montaż maszyn i urządzeń

Przedsiębiorstwo wykonuje kompleksowe usługi w dużej mierze związane z konstruowaniem a oprócz tego produkcją części zamiennych maszyn na rzecz różnorodnych gałęzi przemysłu – spożywczego, górniczego, energetycznego, petrochemicznego czy ciężkiego. Swoim klientom proponuje dobrej jakości wyroby spełniające odpowiednie standardy wytrzymałości i bezpieczeństwa. Zarazem do tej pory poszerza swą ofertę o nowe artykuły wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów i zmieniającej się sytuacji na rynku.

W zakres usług firmy wchodzi między innymi montaż maszyn i urządzeń, takich jak przenośniki taśmowe, kubełkowe czy łańcuchowe; podajniki taśmowe, wibracyjne i rusztowe; przesiewacze eliptyczne, kołowe i bębnowe, a także separatory i odwadniacze kołowe.

Przedsiębiorstwo prezentuje całe spectrum dostępnych części wymiennych maszyn, w tym przykładowo podzespołów stalowych, elementów układów napędowych czy wykładzin trudnościeralnych czy też elementów instalacji wodnej.

Przetwarzanie cieplna także należy do usług proponowanych przez przedsiębiorstwo. Proces ten realizuje się w przedsiębiorstwie klienta bądź na budowie za pomocą mobilnych 12-kanałowych urządzeń elektryczno-oporowych umożliwiających podgrzewanie do spawania czy odprężanie po spawaniu (tak zwany proces Post Weld Heat Treatment, czyli PWHT).

Przedsiębiorstwo proponuje także różne usługi produkcyjne, tj. obróbka mechaniczna, spawanie, cięcie plazmą CNC, cięcie strumieniem wody, gięcie blach, rur i profili czy walcowanie blach.

Celem firmy jest zwłaszcza fachowe i zupełnie bezpieczne realizowanie wszelkich zleceń. Oczywiście dbałość o bezpieczeństwo powoduje, że wszystkie maszyny zaopatrzone są w odpowiednie osłony.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 13.09.2018 15:23:50)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz