Mieszacze wodno powietrzne -UNITEX Sp. z o.o.

Mieszacze wodno powietrzne -UNITEX Sp. z o.o.

Firma usługowa, którą prowadzimy została utworzona w 1989 roku , a oprócz tego specjalizuje się w technologiach związanych z procesem uzdatniania wody przeznaczonej zarówno do celów pitnych, gospodarczych albo ciepłownictwa. Nasze usługi realizujemy na bardzo wysokim poziomie co może poświadczyć posiadanie przez nas bardzo wielu referencji wystawionych przez nas kontrahentów. Z naszych usług skorzystało bardzo multum firm z zakresu przemysłu spożywczego, ciepłowni miejskich , a oprócz tego wielu innych rodzajów obiektów. Ażeby dostarczać Państwu najwyższej jakości rozwiązania zainwestowaliśmy we własny biznes. Powstał on w 1995 roku a w 2011 został przeniesiony do nowej hali znajdującej się w Grudziądzu. Nasza hala produkcyjna jest bardzo dobrze wyposażonai odpowiada współczesnym standardom. Dzięki temu jesteśmy w stanie produkować towary zgodne z najwyższymi normami. Korzystając z naszych usług niewątpliwie otrzymasz towary najwyższej jakości.

W zakresie wykonywanych przez nas wyrobów, mających wykorzystanie w powyższych przemysłach znajdują się takie towary jak filtry ciśnieniowe, automatyczny aerator z kontrolą zwierciadła wody, wieże aeracji, wymienniki jonowe, zestawy pompowe, zbiorniki retencyjne , a oprócz tego multum innych wyrobów utworzonych zgodnie z najwyższymi normami. Oprócz sprzedażą powyższych wyrobów zajmujemy się wykonywaniem wielu rodzajów usług przy wykonywaniu, których posiadamy wieloletnie doświadczenie.

Wykonujemy takie usługi jak śrutowanie, szkiełkowanie, usługi ślusarskie, usługi spawalnicze, walcowanie , a oprócz tego multum innych usług z podobnych kategorii. Jesteśmy pewni, że w naszej ofercie niewątpliwie odnajdziesz coś dla siebie. Do produkowania powyższych usług mamy bardzo wysokiej jakości sprzęt. Dzięki doświadczeniu , a oprócz tego wysokiej jakości sprzętowi robimy wszystko na bardzo wysokim poziomie. Zlecając usługi naszej spółce możesz być w stu procentach pewny, że zlecenie zostanie wykonane na bardzo wysokim poziomie. Zapraszamy bardzo serdecznie do zapoznania się z pełną ofertą naszej korporacji. Zadowolenie z naszej oferty niewątpliwie pójdzie w parze z wytworzonymi przez nas usługami.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 15 (ostatnio: 08.09.2018 05:40:40)
  • yahoo: 4 (ostatnio: 17.11.2016 11:21:06)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz