Lucerna siewna – agriland.pl

Lucerna siewna - agriland.pl

Agri Land jest firmą, która istnieje na rynku od 2000 roku. Od początku jej działania skupiała się na dystrybucji nasion lucerny, i również produkcji jakościowych mieszanek trawy. Cały czas firma proponuje klientom coraz lepsze odmiany lucerny, dopasowywane do warunków panujących w naszym kraju, dzięki współpracy z zagranicznymi hodowcami lucerny, w szczególności z amerykańskim Forage Genetics. Lucerna – nasiona od przedsiębiorstwa Agri Land to 3 odmiany lucerny – legend, legendairy i również perfecta. Odmiany te pochodzą z amerykańskiej hodowli a oprócz tego cechują się wytwarzaniem aż 5 liści, gdzie standardowe posiadają jedynie 3. Wszystkie te odmiany osiągają bardzo wysokie plony, co jest bardzo korzystne dla hodowców.

Jedną z wielu ważnych zalet lucerny z hodowli amerykańskiej jest niższa zawartość szkodliwej substancji – saponiny, którą zalicza się do szkodliwych dla zwierząt. Lucerna od przedsiębiorstwa Agri Land może być przeznaczona do bezpośredniego karmienia, ale także na siano, kiszonkę lub sianokiszonkę.

Innym wyrobem, który proponuje Agri Land są trawy pastewne. W propozycji można odkryć mieszanki traw od ogólnych mieszanek z drobnonasiennymi roślinami motylkowatymi, przez te z większym natężeniem skupione na poszczególnych odmianach – mieszanki z koniczyną białą, z koniczyną łąkową czy szwedzką. Do wyboru są do tej pory mieszanki łąkowe, pastwiskowe, uniwersalne oraz jednoroczne. Wszystkie sprzedawane przez nas mieszanki mają swoje specyficzne wymagania uprawne i również są przeznaczone pod najrozmaitsze sposoby użytkowania – kośnego, pastwiskowego lub też kośno-pastwiskowego.

Przedsiębiorstwo Agri Land to solidna firma, troszcząca się o swoich klientów i również o jakość proponowanych towarów, za sprawą czego jest bezsprzecznie godna polecenia.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 1 (ostatnio: 18.10.2018 14:23:22)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz