Łodzie wędkarskie

Łodzie wędkarskie

Od niepamiętnych czasów woda stanowiła dla człowieka dosłownie źródło życia pod każdym możliwym względem. To w otoczeniu wielkich akwenów wodnych budowano osady, jakie bez nich nie byłyby zdolne istnieć i utrzymywać się. Wiązało się to jednak także z pewnymi ograniczeniami, jakie w praktyce okazywały się być dość duże. Obecność praktycznie niemożliwej do pokonania przez ludzi wody sprawiała, iż konkretne osady ludzkie były od siebie odizolowane, co uniemożliwiało rozwój handlu oraz migrację ludności. Niewątpliwie był to poważny problem, jakiemu trzeba było zaradzić, aby móc się rozwijać oraz podporządkowywać sobie świat wedle życzenia. Dlatego także z czasem ludzkość nauczyła się budować łodzie, jakie umożliwiały jej bezpieczną podróż. Mimo upływu tysiącleci, łodzie nadal są mniej lub bardziej takie same. To między innymi na ich budowie skupia się działalność naszej marki. Naszym nabywcom oferujemy ciekawe kajaki oraz łodzie canoe, które zapewniają maksimum bezpieczeństwa. Więcej o nas dowiesz się z naszej strony internetowej. Odwiedź ją koniecznie, aby poznać ją dobrze.

Firma Mokol od 1997 roku specjalizuje się w produkcji wyrobów z laminatu, między innymi sprzętu pływającego, wyrobów ekologicznych.

Wykonujemy łodzie wiosłowe – wędkarskie (2- 4.3 m długości), kajaki, canoe, rowery wodne, toalety ekologiczne, pojemniki na selektywne odpady.

– łodzie żaglowe i łodzie motorowe

– bagażniki samochodowe

– słupy ogłoszeniowe, tablice ogłoszeniowe

– szamba ekologiczne szczelne

– pojemniki na selektywne odpady

toalety ekologiczne


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 17 (ostatnio: 12.03.2018 09:27:48)
  • yahoo: 2 (ostatnio: 05.11.2016 07:07:10)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz