Leczenie alkoholizmu Kraków

Leczenie alkoholizmu Kraków

Niewątpliwie nałóg to znaczący problem, z którym boryka się ogromna część społeczeństwa. Sporo osób nie mówi otwarcie o swoim problemie, skrywając go i również wstydząc się uzależnienia – szczęśliwie są wyspecjalizowane ośrodki, które mogą przywrócić życie takich osób do równowagi i również pomogą zacząć funkcjonowanie po raz kolejny.

Nasz prywatny ośrodek uzależnień zapewnia pomoc w zakresie leczenia uzależnień. Lekomania, problem z alkoholem, czy narkomania to problemy, z którymi jesteśmy sobie w stanie poradzić dzięki odpowiedniej terapii i również indywidualnej pracy z każdym naszym pacjentem.

Zapewniamy fachowo przeprowadzony detoks, innymi słowy odtruwanie organizmu. Podczas detoksu pacjenta oferujemy stałą pomoc medyczną i również opiekę lekarza, wystawiamy zwolnienia L4 na czas pobytu pacjentów w naszym ośrodku. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotna jest anonimowość dla naszych pacjentów – w czasie pobytu w ośrodku leczenia uzależnień dajemy gwarancję pełnej anonimowości i również staramy się włączyć w leczenie uzależnień także członków rodziny naszych pacjentów. Za sprawą tego nasze sposoby leczenia i również detoksu są w stanie zdobyć wysoką skuteczność, a pacjenci odstawiają środki uzależniające, z pełną świadomością ich szkodliwości.

Gwarantujemy osobom uzależnionym indywidualny plan terapii, udział w zajęciach grupowych i również kursy zapobiegające nawrotom uzależnień. Uczymy konstruktywnych metod walki z uzależnieniem, dzięki czemu po terapii w naszym ośrodku pacjenci mogą zacząć nowe życie, w którym nie są obecne uzależnienia i również nie dzielą ich z członkami rodziny, którzy wcześniej byli osobami współuzależnionymi. Wysoka skuteczność terapii, doświadczona kadra i również indywidualne podejście do pacjenta to cechy, które charakteryzują nasz ośrodek.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 29.03.2019 22:55:45)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz