Koparka kołowa Warszawa

Koparka kołowa Warszawa

Lukkop to spółka usługowa posiadająca swą siedzibę w Warszawie. Firma wykonuje profesjonalne usługi budowlane w zakresie wykonywania robót ziemnych na obszarze Warszawy oraz okolic.

Doświadczeni pracownicy przedsiębiorstwa wykonują prace całoroczne – latem, wiosną, jak również zimą. W sezonie letnim dokonują wykopów oraz niwelacji terenu. Zimą zaś odśnieżają teren z wykorzystaniem koparki a oprócz tego wywożą zakumulowany w ten sposób śnieg.

Z wyjątkiem standardowej propozycji firmy, Lukkop umożliwia również wynajem koparki każdemu klientowi, nie związanemu z firmą. Wynajem odbywa się chociaż na określonych zasadach związanych z użytkowaniem sprzętu. Koparka musi być obsługiwana wyłącznie przez operatora będącego pracownikiem firmy. Tylko taki sposób działania umożliwi sprawne przeprowadzenie prac z zachowaniem podstawowych zasad bezpieczeństwa. Firma w swej ofercie oferuje również obsługę placu budowy. Kompleksowe działania umożliwiają spełnienie prac ziemnych, przygotowania terenu pod wszelkie inwestycje a oprócz tego budowę parkingów oraz placów. Poza tym, firma para się również układaniem kostki brukowej. Prace dotyczą zarówno klientów indywidualnych, jak oraz obsługi dużych inwestycji.

Każde zlecenie wykonywane przez Lukkop wyceniane jest indywidualnie na podstawie zakresu prac oraz czasu niezbędnego do ich realizacji. Wycena przeprowadzana jest telefonicznie. Nie mniej jednak, w przypadku długofalowej współpracy z firmą, każdy kupujący posiada prawo do uzyskania rabatu.

O ile wskutek tego poszukujecie Państwo firmy, która dokonuje prac budowlanych z wykorzystaniem koparki, skontaktujcie się z Lukkop. Doświadczeni pracownicy przedsiębiorstwa dokonają fachowej obsługi inwestycji z zachowaniem wszelkich wymaganych bezpieczeństwa.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz