Konwertery antenowe

Konwertery antenowe

Przedsiębiorstwo Goldex funkcjonuje od wielu lat na rynku. Posiada niemałe doświadczenie w branży i również oferuje w sprzedaży najwyższej jakości sprzęt znanych i również cenionych producentów. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w sprzedaży anten satelitarnych, dekoderów, tunerów, modemów i również niezbędnych akcesoriów.

Jedną z ofercie są atrakcyjne cenowo stojaki antenowe różnego gatunku, dobierane do klienta w porównaniu do indywidualnych potrzeb. Stojak antenowy L-300 wykonany jest ze stali nierdzewnej i również ocynkowany, posiada uchwyt od długości 25-30 cm zaślepiony od góry plastikowym kapturkiem. Średnica rury to 4cm. Przeciwnie zaś oferowany stojak L-400 jest odrobinę dłuższy za to posiada takie same parametry jak poprzednik. Trzecim jest proponowany w kolorze czarnym elegancki stojak przyścienny. Kolejnym i również ostatnim modelem dostępnym w sklepie jest uchwyt balkonowy z płytką czołową gwarantującą stabilne mocowanie.

W całości zrobiony jest ze stali i również ocynkowany co dodatkowo zabezpiecza go przed odziaływaniem szkodliwych czynników atmosferycznych. Ten artykuł jest objęty certyfikatem jakości, który gwarantuje trwałość i również niezawodność produktu. Potwierdza spełnienie wszelkich norm w zakresie bezpieczeństwa, stateczności i również wytrzymałości mechanicznej.

Wszystkie stojaki antenowe oferowane przez firmę Goldex spełniają kluczowe normy i również standardy. Wykonywane są z wysokiej jakości materiałów co zapewnia trwałość produktu przez multum lat. Wdrożenie najnowszej technologii w procesie produkcji pozwala zminimalizować ceny i również zaproponować artykuł o najwyższej jakości. Specjalna konstrukcja sprawia, że dostępne stojaki antenowe są odporne na działania szkodliwych czynników.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 6 (ostatnio: 30.05.2018 03:56:07)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz