Konwersacje angielski Kraków

Konwersacje angielski Kraków

Angielski to jeden z najbardziej popularnych języków, którymi posługują się ludzie, prawie że w każdym krańcu świata. Jego znajomość otwiera nam nowe możliwości, pomaga w karierze, ułatwia życie towarzyskie.

Różne GRUPY WIEKOWE

Nauka angielskiego możliwa jest w każdym wieku, o czym można się przekonać w szkole Speaking House.

Oferujemy kursy dla dzieci, młodzieży a oprócz tego dorosłych. Nasze zajęcia skupiają się na praktycznym zastosowaniu języka w życiu codziennym. Pomagają one przełamać barierę językową, poznać nowe zwroty a oprócz tego zasady gramatyczne. Mnogość odbywanych konwersacji pomaga w nabyciu płynności językowej.

BUSINESS ENGLISH

W naszej szkole organizujemy również zajęcia z Business English. Język biznesowy, w wielu przypadkach wykorzystywany na co dzień w pracy, poniekąd różni się od codziennej konwersacji ze znajomymi.

W trakcie kursu przedstawimy różnice między językiem formalnym a oprócz tego nieformalnym, nauczymy biznesowych zwrotów a oprócz tego dodamy pewności siebie podczas oficjalnych spotkań.

KURSY INDYWIDUALNE

Nasza propozycja to nie tylko popołudniowe kursy grupowe. Osobom z niestandardowymi godzinami pracy proponujemy kursy indywidualne. To świetny sposób na podszkolenie języka, przygotowanie się do egzaminu lub rozmowy o pracę. Poziom zajęć a oprócz tego impet dopasowane są pod jednego kursanta, z tej przyczyny efekty nauki widać naprawdę w mgnieniu oka!

Propozycja DLA FIRM

Sporo przedsiębiorstw a oprócz tego korporacji zdaje sobie sprawę, że nauka angielskiego wśród pracowników jest bardzo ważna, z tej przyczyny namawiamy do kontaktu firmy, którym zależy na poprawie jakości języka angielskiego.

Oferujemy zajęcia w siedzibie firmy, które położą nacisk na komunikację zarówno formalną, jak a oprócz tego nieformalną. Nauczymy pracowników jak rozmawiać z klientem a oprócz tego w jaki sposób odpisywać poprawnie na korespondencję.

Postaw na nasze usługi.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 8 (ostatnio: 03.03.2019 08:29:33)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz