Kancelaria-kopko.pl

Kancelaria-kopko.pl

Nigdy nie wiadomo, kiedy niezbędna będzie pomoc prawnika. Całe szczęście w Warszawie nietrudno o specjalistów, którzy proponują fachową pomoc niezależnie od trudności prowadzonej sprawy.

Adwokat Przemysław Kopko wyróżnia się bogatą wiedzą i doświadczeniem. Dzięki wielu sprawom, które prowadził, może sobie poradzić nawet z najbardziej zawiłymi problemami prawnymi.

Przemysław Kopko to profesjonalista w kategorii prawa spadkowego, prawa rodzinnego oraz spraw karnych. Zajmuje się przede wszystkim prowadzeniem spraw w zakresie alimentów, rozwodów oraz spraw majątkowych. Ponadto oferuje też pomoc w problemach spadkowych, świadcząc usługi dla osób z Warszawy i województwa mazowieckiego. Wsparcie jest udzielane w Kancelarii adwokackiej w Warszawie, zdalnie na zasadzie porady prawnej online bądź przez telefon, a także w miejscu wskazanym przez klienta lub w siedzibie firmy.

Kancelaria Prawna Przemysława Popko udziela porad prawnych oraz przygotowuje dokumenty sądowe, takie jak: pozew o rozwód, pozew o alimenty, wniosek o podział majątku, pozew o separację, odpowiedź na pozew, wniosek o ograniczenie władzy rodzicielskiej, wniosek o ustalenie kontaktów z dzieckiem oraz zastrzeżenia do opinii Rodzinnego Ośrodka Diagnostycznego i Konsultacji. Adwokat Przemysław Kopko oraz jego zespół udziela wsparcie prawne osobom pozwanym, powodom, a także wszystkim uczestnikom postępowania oraz wnioskodawcom.

Prawnik reprezentuje swoich klientów w sądzie w każdej sprawie rodzinnej. Prowadzi także negocjacje z przeciwną stroną w procesie. Na pewno jest to kancelaria, którą można polecić.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 28 (ostatnio: 06.09.2018 23:39:51)
  • yahoo: 9 (ostatnio: 05.03.2016 09:23:08)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz