Izolacje do sieci ciepłowniczych napowietrznych i kanałowych

Izolacje do sieci ciepłowniczych napowietrznych i kanałowych

Fundamentem działalności Interww.pl jest opracowanie wysokiej klasy rozwiązań w technologii poliuretanowej (PUR) dla różnorodnych gałęzi przemysłu, i sprzedaż wysokojakościowych towarów wykorzystywanych w różnorodnych dziedzinach przemysłu.

Jesteśmy zespołem wykwalifikowanych ekspertów – posiadamy szeroką wiedzę i niemałe doświadczenie. Bezbłędnie znamy wymagania naszych klientów, zatem stale podnosimy standard realizowanych przez nas usług. Proponujemy towary dobrej jakości które spełniają wszelkie normy i atesty. Gwarantujemy przystępne ceny na rynku i korzystne warunki współpracy. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo, i pomoc specjalistów. W naszej propozycji znajdują się m.in. płyty z poliuretanu, pre-izolowany system wentylacji, konstrukcje izolacyjne, maszyny do poliuretanu, panele dekoracyjne i co niemiara więcej. Wszystkie towary dostosowujemy do wymagań i preferencji naszych kontrahentów. W naszym asortymencie znajdują się tylko towary doskonałej klasy, które zapewniają niezawodne i bezpieczne działanie. Realizujemy usługi izolacyjne z zakresu produkcji i montażu systemów izolacji termicznej sieci ciepłowniczych. Zakres działania obejmuje również dostawę maszyn i urządzeń pod podane przez Klienta miejsce. Realizujemy usługi serwisowe, i proponujemy konsultacje i szkolenia w zakresie technologii PUR.

Zaufało nam w tej chwili mnóstwo przedsiębiorstw działających w branży m.in. ciepłownictwa, budownictwa, chłodnictwa, wentylacji, przemysłu medycznego, samochodowego, petrochemicznego i innych. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, a z przyjemnością odpowiemy na każde Twoje pytanie i udzielimy Ci niezbędnych porad.


Ocena: 4/5 (2 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 13 (ostatnio: 19.11.2017 08:21:35)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz