Gaz na psy

Gaz na psy

Chcesz poczuć się bezpiecznie na ulicy? Nieraz wracasz do domu późnymi wieczorami oraz boisz się, że przypuszczalnie spotkać Cię coś nieprzyjemnego? O ile tak idealnym rozwiązaniem będzie dla Ciebie gaz obronny!

Nasze przedsiębiorstwo istnieje na rynku od 2015r., wszelako wcześniejsze doświadczenie oraz zaufanie naszych klientów zdobyliśmy na portalu internetowym allegro.

W naszej ofercie znajdą Państwo gaz pieprzowy występujący w dwóch rodzajach:

-gaz defensywny gatunku CO zawierający kapsaicynem który jest w pełni skuteczny, gdy zostanie naniesiony wprost na twarz oraz oczy napastnika,

-gaz pieprzowy gatunku SC CN zawierający środek, który odparowuje. Gaz taki po naniesieniu go na odzież powoduje odparowanie oraz podrażnienie przeciwnika.

Pożądane byłoby zauważyć, że gaz defensywny jest efektywny zawsze, bez względu na odczuwania progu bólu osoby atakującej.

Sprzedajemy również paralizatory, które są skuteczną formą zagwarantowania poczucia bezpieczeństwa. Dzięki nim na sposób efektywny obezwładnią oraz unieszkodliwią Państwo napastnika

W naszym asortymencie znajduje się także gaz na psy, który po użyciu spowoduje silne podrażnienie śluzówki zwierzęcia, co będzie skutkowało tym, że pies przy bezpośrednim kontakcie bezspornie zaprzestanie ataku.

O ile, wiec poszukują Państwo skutecznej formy zadbania o bezpieczeństwo, koniecznie powinniście zaznajomić się z naszą propozycją! Nasze artykuły są pełni legalne oraz skuteczne a także z początkiem posiadają atrakcyjną na rynku cenę! Z naszych usług skorzystało aktualnie wielu klientów oraz każdy z nich wypowiada się o nas tylko w samych superlatywach! Dołącz do nich również oraz Ty, a przekonasz się, że antynapastnik.pl to najlepszy sklep internetowy oferujący artykuły do samoobrony!


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 27.03.2018 09:02:33)
  • yahoo: 6 (ostatnio: 23.11.2017 14:58:27)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz