Frezowanie gwintowanie -MIKROMAT

Frezowanie gwintowanie -MIKROMAT

Przedsiębiorstwo „MIKROMAT” to doskonałej klasy usługi świadczone w branży przemysłowej. Produkujemy wyroby a oprócz tego detale toczone, w czym trudnimy się od wielu lat. Naszym atutem jest rozległe doświadczenie na rynku, za sprawą czego każde zamówienie realizujemy na sposób rzetelny a także profesjonalny. Posiadamy najnowszej generacji maszyny, które umożliwiają nam terminowe wykonywanie zamówień. Cechujemy się rozległąofertą, dlatego że produkujemy detale toczone w seriach, lecz też w formie jednostkowej.

Nasze przedsiębiorstwo zajmuje także skrawaniem na rozległą skalę. Zaufała nam szeroka grupa osób, która jest niezwykle ukontentowana z naszych usług. Dzieje się tak przede wszystkim z tego względu, że zatrudniamy w swoich szeregach jedynie doświadczonych pracowników. Świadczymy również profesjonalne frezowanie gwintowanie na specjalne zamówienie klientów. Na domiar tego oferujemy niezwykle atrakcyjne ceny rynkowe, a propozycję dopasowujemy indywidualnie do danego klienta. Dzięki temu efekty końcowe naszych prac są zadowalające dla każdej ze stron.

Nasze maszyny gwarantują zainteresowanym osobom dużą dokładność wyrabianych detali. Produkujemy także specjalne osłony Bowden. Oferowana przez nas oferta znajduje swoich odbiorców lecz również na obszarze Polski, lecz także w wielu krajach w oddali granicami naszego państwa. Interesuje nas także szlifowanie bezkłowe, w czym posiadamy spore zdolności, zatem jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie z tego zakresu tematycznego. Gwarantujemy profesjonalne podejście do sprawy a oprócz tego niezawodność wykonanych usług, za sprawą czego klient będzie z zapałem wracał do nas .


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 11 (ostatnio: 27.10.2018 15:06:35)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 05.05.2017 10:23:36)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz