Firma transportowa

Firma transportowa

Simon-trans jest to przedsiębiorstwo świadcząca usługi spedycyjne na obszarze kraju, Unii Europejskiej i również Szwajcarii. Powstała w 2010 roku i również w tym momencie posiada bardzo bogate doświadczenie w zakresie transportu a świadczone przez nią usługi są wysokiej jakości. Niezawodni kierowcy i również wykwalifikowani organizatorzy transportu zapewniają wysoki ranga przedsiębiorstwa.

Oferowane usługi spedycyjne pozwalają na transport towarów ładunków drobnicowych, całopojazdowych i niebezpiecznych, do których niezbędne są specjalne uprawnienia ADR. Przewożone produkty sięgają nawet ładunków 24 tonowych.

Każde zarządzenie jest traktowane indywidualnie, za sprawą czego oferta jest dostosowana do oczekiwań i również preferencji każdego klienta. Swoją renomę przedsiębiorstwo zdobyłą poprzez zagwarantowane obronność i terminowe wywiązywanie się ze zleconych zleceń. Podobnie ważną kwestią transportu są niskie, konkurencyjne ceny.

Siedziba firmy jest w Zarzeczu na ul Ługowej 79 w województwie podkarpackim a szczegóły można przyuważyć na stronie internetowej simontrans.pl to znaczy pod numerami telefonów +48 785058816 i również + 48 785058828.

Klientom, którzy wybiorą spedycyjne firmy Simon-trans mogą liczyć na wsparcie merytoryczne na każdym etapie realizacji zadania. Decydując się na ofertę mogą Państwo liczyć na modny kosztorys, pełne obronność ładunku i niezmienny monitoring statusu zlecenia. Nad każdym ładunkiem czuwa opiekun, który ma obowiązujący rozmowa telefoniczna z kierowcą.

Transport realizowany przez Simon-trans jest ceniony w tym także za:

– bardzo wysokiej jakości obsługę transportową i również spedycyjną,

– 100% bezpieczeństwo ładunku,

– prawdopodobieństwo dotarcia do trudno dostępnych lokalizacji,

– terminową obsługę,

– fachowe doradztwo.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 8 (ostatnio: 06.08.2017 20:24:45)
  • yahoo: 2 (ostatnio: 07.10.2016 06:05:49)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz