Drukarki flatbed

Drukarki flatbed

Nasza przedsiębiorstwo para się profesjonalną obsługą z zakresu maszyn DTG. W naszej ofercie można znaleźć między innymi: drukarki flatbed, materiały eksploatacyjne, atramenty, tusze UV, oraz urządzenia pomocnicze. Na naszej stronie internetowej capricorn.biz.pl, znajdą Państwo szeroki zakres informacji o działalności, którą prowadzimy. Produkty, które proponujemy są wysokiej klasy. U nas będą Państwo mogli przyswoić sobie w najlepszej cenie nową serię podkładów oraz atramentów, które zagwarantuję najwyższą jakość a oprócz tego trwałość nadruków. Posiadamy także rozległą gamę materiałów eksploatacyjnych marki DuPoint. U nas mogą Państwo przyswoić sobie najnowsze drukarki SmartJet.

To nadzwyczajnie profesjonalne drukarki, które służą do bezpośredniego druku cyfrowego na odzieży włoskiej. Wpis na koszulkach białych oraz czarnych jest ekspresowy, jako że trwa zaledwie 35 sekund! W drukarce użyto ciśnieniowy system zarządzania atramentem. Możemy wydrukować ozdoby na dwóch koszulkach na przestrzeni jednego przebiegu! Drukarka jest zarządzana przez profesjonalne oprogramowanie.

U nas zakupią Państwo równiez w bardzo atrakcyjnych cenach atramenty Image Armor. Posiadają one rząd pozytywnych opinii od zadowolonych klientów. Cechują się wysoką trwałością. W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo między innymi płyny czyszczące, atramenty, i również podkłady renomowanego przedsiębiorstwa Armor E series. Są one kompatybilne z każdą głowicą EPSONA. Na zamówienie są dostępne artykuły do zastosowań z innymi głowicami, na przykład: RICOH R-series. Oferujemy także drukarki UV, które oparte są na głowicy DX5. Jest tu doskonałe stacja węzłowa jakości wydruku z niskimi kosztami. Zaletą jest to, że za niewielką cenę można nabyć świetnej jakości urządzenia. Zachęcamy Państwa miło do wypróbowania naszych usług.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 6 (ostatnio: 07.09.2018 04:18:13)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 28.11.2017 21:01:32)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz