Burgery Łódź

Burgery Łódź

Dla Cochise Łódź najistotniejsze są smakowite, ogromne i świeże jedzenie, które podajemy w naszej knajpce. W związku z tym nasze burgery Łódź są wyśmienite i duże – dokładnie takie, jakich potrzebują i pragną porządni Indianie i pewni Kowboje. Takiego kolorytu nie znajdziesz nigdzie indziej w mieście Łodź. Naszą „fajką pokoju” jest prawdziwie Indiański burger przyrządzony z najlepszego gatunku, rzetelnie wyselekcjonowanej 100% wołowiny z rodzimymi bonusami i mocno chrupką bułą przenną!

Ale ostrożnie – to wciąga! Jesteśmy przekonani, że gdy choć raz odwiedzisz nasze COCHISE BURGERY ŁÓDŹ – To wrócisz znowu – po smak, odpoczynek i Cochise klimat!

Chociaż jest to jedno z kilku miejsc podających pożywienie na mapie Łodzi, to jednakże jest to miejsce wyjątkowe, bo scalone z równie rzadką osobowością. Imię Cochise nie jest przypadkowe – pod nią kryje się wspomnienie o wielkim wodzu plemienia Apache, który nosił właśnie takie imię. To jego upór, bohaterstwo i poszanowanie tradycji pozwoliły na to, by autochtoniczne plemiona Ameryki Północnej mogą po dziś dzień uprawiać swoją cywilizację i tożsamość.Nie sposób nie natchnąć się tak wspaniałym, charakternym człowiekiem! Wierzymy, że podobne jak my zachwyceni działaniami wodza Cochise – tak samo i on zachwyciłby się kuchnią, którą mamy rozkosz serwować pod szyldem nawiązującym do jego miana. Niestety – nie możemy już wezwać tego wspaniałego wojownika do nas na burgery Łódź – by cieszyć się jego charyzmą i ugościć wspaniałym burgerem, ale za to możemy zaprosić Ciebie! Przybądź do Nas już dziś.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 5 (ostatnio: 07.09.2018 05:29:22)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 02.10.2017 15:36:12)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz