Brykiet kominkowy ruf

Brykiet kominkowy ruf

NOVA TRADE ma do zaoferowania Państwu dobrej jakości brykiet kominkowy, który nienagannie nadaje się zarówno do używania w kominkach, jak i w piecach. W pierwszej kolejności polecamy Państwu nasz brykiet RUF, który wykonany jest z czystej trociny brzozowej (70%) oraz z trociny sosnowej (30%). W sprzedaży posiadamy również brykiet kominkowy Pini Kay, który za to zrobiony jest z trociny dębowo-bukowej, cieszącej się w naszym kraju bardzo dużym zainteresowaniem.

Najważniejszą wartością w naszej firmie jest przeważnie zadowolenie klientów, dlatego też staramy się zawsze zaoferować im jak najlepsze towary w bardzo niskich cenach. Współpracujemy między innymi z klientami hurtowymi, jak i też klientami detalicznymi. Do wszystkich naszych klientów podchodzimy indywidualnie ze sporym zaangażowaniem. Nova-trade współpracuje nie tylko z krajowymi odbiorcami, ale też z wieloma klientami z zagranicy. Sprzedawaną przez nas biomasę dostarczamy też do wielu elektrowni krajowych, co jest najlepszym potwierdzeniem dobrej jakości oferowanych przez nas produktów.

Na naszej stronie internetowej nova-trade.com.pl mogą Państwo dowiedzieć się poniekąd więcej o naszej firmie, sprawdzić aktualną propozycję i taryfa oraz w specjalnej galerii przypatrzeć się niektóre z naszych produktów. Oferowany przez nas brykiet kominkowy pakowany jest zawsze w bardzo mocne worki 10 kg. Wszystkim klientom zapewniamy transport biomasy. Jeżeli nie wiedzą Państwo jaki brykiet wybrać z naszej niemałej oferty sprzedażowej, to służymy Państwu profesjonalnym doradztwem. Skorzystaj z oferty NOVA TRADE nadal dziś i przekonaj się sam, że to otóż to nasza przedsiębiorstwo oferuje najtańszy i w najwyższym stopniu gospodarczy brykiet na rynku.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 14 (ostatnio: 06.02.2019 07:02:06)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 27.10.2016 16:20:20)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz