Biostymulator wzrostu roślin

Biostymulator wzrostu roślin

PHU Polger-Kido powstało z myślą sprowadzenia do Polski wysokiej jakości preparatów służących do rolniczej i również ogrodniczej produkcji roślinnej oraz środków kluczowych dla ochrony środowiska.

Marzysz o pięknym trawniku, a na przykład skarpa właśnie została ułożona lub jest właściwie trudno dostępna?

Zajrzyj do nas, oferujemy preparat do trawników Bio-algeen Koncentrat w płynie, który jest zawiesiną granulatu Bio-algeen Granulat.

Jak to działa?

Wystarczy wymieszać nasz koncentrat z wodą, nawozem i również nasionami trawy i również spryskać taką mieszanką podłoże. Wyciąg posiada właściwości tworzenia w wodzie nierozpuszczalnych struktur, które chronią podłoże przed erozją. Wschodząca trawa niemal zaraz puszcza korzenie i również silne ulewy nie są w stanie zatrzymać tego procesu. Nawet po latach skarpy, na których zastosowano nasz środek wykazują niezwykle wysoką aktywność biologiczną.

Potrzebny Ci jest stymulator systemu korzeniowego?

Owszem, że posiadamy taki produkt w swojej ofercie. Masz już dość strat, które powstają przy przesadzaniu roślin? Nasz środek uratuje każdą roślinę.

Jak to działa?

Bio-algeen Koncentrat do korzeni stosuje się na zasadzie kąpieli korzeni. Preparat tworzy na nich półprzepuszczalne membrany, które rozpoczynają tok osmozy, innymi słowy przepływu wody w

kierunku o najwyższym stopniu koncentracji jonów, a więc do korzeni, zmuszając je tym samym do wchłonięcia wody. Dzięki temu| procesowi roślina nie doznaje szoku po przesadzeniu.

Zastosowanie preparatu Bio-algeen Koncentrat do korzeni ułatwia ukorzenienie się rośliny w nowym i również obcym podłożu.

Nasze produkty to gwarancja sukcesu.

Sprawdź nas, a nie pożałujesz!


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 8 (ostatnio: 25.09.2017 09:03:36)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 26.11.2016 23:29:22)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz