Automaty do mycia posadzek

Automaty do mycia posadzek

Znana i również ceniona firma Profi serwis trudni się w doradztwie i również sprzedaży profesjonalnych urządzeń czyszczących.

W swojej bogatej propozycji ma także rozległą gamę środków chemicznych do mycia, produkty higieniczne, dozowniki i również świetny sprzęt ręczny. Profi serwis to firma z wieloletnim doświadczeniem. Gwarantuje profesjonalną obsługę firm sprzątających, hoteli, zakładów, szkół, myjni samochodowych, firm transportowych, warsztatów a oprócz tego wszystkich borykających się z zagadnieniem w dziedzinie utrzymania czystości.

Co ciekawe ta ceniona firma zapewnia także serwis gwarancyjny i również pogwarancyjny urządzeń renomowanych producentów tj.: TMB, Comac,, Portotecnica, Annovi Reverberi, Truvox, Cramer, Primaster.

Naprawy wykonywane są sprawnie, a przeglądy odbywają się z należytą starannością. Także serwis posiada długoletnie doświadczenie.

Za pośrednictwem serwisu mogą Państwo kupić akcesoria, części zamienne i również eksploatacyjne.

Na stronie przedsiębiorstwa znajduje się kolejka produktów. Np. automaty do mycia posadzek, zamiatarki, polerki, szorowarki, profesjonalne odkurzacze, dozowniki, podajniki, suszarki, a także wszelkie maszyny wysokościowe.

Przedsiębiorstwo Profi serwis oferuje także niektóre towary w cenie promocyjnej. Są też ciekawe, nowe, korzystne produkty po bardzo korzystnych cenach. Np. pojemnik na ręczniki papierowe, łokciowy dozator mydła, dozowniki do preparatów myjących.

Cały opis produktów, ceny, aktualności i również dane kontaktowe znajdą Państwo na przejrzystej stronie internetowej Profi-serwis pl. To firma, z którą powinno się zawrzeć rozmowa telefoniczna. Jest jej osoba otwarta na wszelkie propozycje. Namawiamy.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 04.09.2019 17:31:22)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz