Anemostaty kwadratowe

Anemostaty kwadratowe

Podstawą działalności Hthwarszawa.pl jest sprzedaż profesjonalnych urządzeń i akcesoriów wentylacyjnych oraz klimatyzacyjnych. Jesteśmy liderami w branży już od wielu lat, z tej przyczyny do perfekcji znamy wymagania naszych klientów.

Nieustannie rozszerzamy zestaw, iżby każdy znalazł to, czego już potrzebuje. W naszej propozycji znajdziesz między innymi kanał wentylacyjny, kształtki, przyrządy do wentylacji i klimatyzacji, przewód elastyczny izolowany, anemostaty kwadratowe, kratki wentylacyjne, zawory, wentylatory, klimatyzatory, systemy zamocowań, izolacje techniczne, systemy przeciwogniowe (klapy p.poż., zawory p.poż. kanały oddymiające rodzaju PD, izolacja ogniowa CONLIT, drzwi powietrzno-szczelne) oraz dużo więcej. Oferowane przez nas artykuły pochodzą od znanych i cenionych producentów.

Nawiązaliśmy liczne współprace z krajowymi i zagranicznymi dostawcami. Pozyskaliśmy prestiżowych kontrahentów m.in. Frapol Sp. z o.o., Konwektor Sp. z o.o., RDJ Klima sj, Rockwool Polska Sp. z, Juwent sj, Belimo Siłowniki S.A., Systemair, Słońce, Venture Industries Sp. z o.o. i inne. Nasza hurtownia wentylacyjna spełni wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Zaufało nam w tej chwili tysiące zadowolonych osób – Ty możesz być kolejnym! Gwarantujemy najniższe ceny na rynku oraz atrakcyjne warunki współpracy. Dla nas na pierwszym miejscu jest zadowolenie klienta. W razie problemów bądź wątpliwości skontaktuj się z nami drogą telefoniczną bądź przez e-mail.

Natychmiast odpowiemy na każde Twoje zapytanie oraz udzielimy Ci niezbędnych informacji. Dołożymy wszelkich starań, iżby rozwiązać Twój problem i zaproponować Ci towar, który spełni wszystkie Twoje potrzeby.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 9 (ostatnio: 20.04.2019 04:56:33)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 18.05.2017 06:45:33)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz