Agent ubezpieczeniowy Gdańsk Morena

Agent ubezpieczeniowy Gdańsk Morena

Intraplus.pl to biuro ubezpieczeń proponujące ubezpieczenia dla klientów indywidualnych i również firm, na dogodnych warunkach. W ofercie firmy znajdują się ubezpieczenia mienia, ubezpieczenia zdrowotne i również na życie, ubezpieczenia komunikacyjne (OC, AC, NNW, mini casco, szyby i również auto pomocy), ubezpieczenia rolnicze, ubezpieczenia turystyczne i również multum innych form ubezpieczenia, dostosowanych do potrzeb w zasadzie każdej osoby bądź instytucji. Oprócz usług typowo ubezpieczeniowych, firma proponuje również pomoc prawną obejmującą m.in. pomoc w uzyskaniu odszkodowania bądź asystę przy naprawie powypadkowej pojazdu. Dzięki temu oferta biura jest pełna i również jego klient nie musi się martwić o sprawy ubezpieczeniowe na każdym etapie załatwiania formalności

żeby skorzystać z oferty biura, wystarczy napisać wiadomość online bądź też zadzwonić pod numer telefonu dostępny na stronie internetowej. Znajdujący się pod nim agent ubezpieczeniowy jest w stanie udzielić fachowej pomocy w wyborze oferty perfekcyjnie dostosowanej do konkretnego przypadku. Osoby mieszkające na terenie Gdańska mogą także odwiedzić biuro położone przy ulicy Myśliwskiej 33D, siedziba 74. Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 do 18:00 a także w soboty od godz. 10:00 do 14:00.

Biuro ubezpieczeniowe Intra Plus istnieje na rynku w tej chwili od 25 lat. Dzięki niemałemu doświadczeniu posiada ono sprawdzonych klientów zarówno na rynku lokalnym, jak i również na rynku ogólnopolskim. Współpraca ze specjalistami z wielu dziedzin sprawia, że oferta ubezpieczeniowa jest skonstruowana bez zarzutu, gdyż uwzględnia wszystkie wymagania ubezpieczonych osób.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 6 (ostatnio: 29.01.2018 07:38:38)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 31.07.2017 05:42:56)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz