Administracja kadrowo płacowa Łowicz

Administracja kadrowo płacowa Łowicz

Poszukujesz rzetelnej a także sprawdzonej firmy outsourcingowej? Zależy Ci na tym, by zapewniamy ona obsługę na najwyższym poziomie w atrakcyjnej cenie? Jeśli tak koniecznie powinieneś skontaktować się otóż to z nami!

Przedsiębiorstwo ICC Consulting Human Resources to firma założona przez osoby z długoletnim doświadczaniem a także wiedzą merytoryczną w zakresie proponowanych usług. To, w czym się specjalizujemy to:

  • rachunkowość,
  • administracja kadrowa a także płacowa,
  • Human Resources,
  • szkolenia BHP,
  • ewidencjonowanie czasu pracy,
  • usługi w zakresie zatrudniania cudzoziemców.

Nienagannie zdajemy sobie sprawę z tego jak ważne jest Państwa zadowolenie z naszych usług w takim razie do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, gwarantując pełną odpowiedzialność za powierzone zadania. Stale podnosimy swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w różnego rodzaju szkoleniach, które sprawiają, że jesteśmy akuratnie zorientowani w już obowiązujących przepisach a także wymaganiach rynku. Za sprawą naszej pomocy mogą Państwo skutecznie zmniejszyć koszty działalności gospodarczej, oraz zwiększyć poufność a także bezpieczeństwo danych.

Z naszej oferty skorzystało w tej chwili bez liku firm a także każda wypowiada się o nas tylko w samych superlatywach, polecając nas innym. Wierzymy, że również a także Państwo skorzystacie z naszych usługi a także dołączycie do grona ukontentowanych a także wiernych klientów.

Każdy używający z naszych usług do samego końca września 2017 roku zapłaci 50% ceny, którą musi uiszczać w obecnym biurze rachunkowym. Przy skorzystaniu z usług administracji kadrowej kompleksową usługę BHP oferujemy darmowo! Namawiamy do skontaktowania się z nami już dziś!


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 7 (ostatnio: 15.09.2018 11:37:35)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz